Gefangene Frauen (1980) Rus Erotik Film

65h56h56h26181702

Erotik film konusu Kadın Film / Gefangene Frauen (1980) Adası görüntülemek sunuyoruz ilginç bir erotik “Kadın Adası” olarak adlandırılan filmi . Daha ilk sahneden itibaren filmin belada kahramanı ile empati yapma, bir bütün olarak izleyici yakalar. İlginç aktörler, dinamik arsa – tüm bu sabit muallakta seyirci tutar.

Bu film güzel kız tahakkuk edecek zor bir test hikayesini anlatıyor. Ülkenin Latin Amerika askeri diktatör okyanusta boş adalardan birine götürmek için zorla veya hile ile sadece bulunabilir en güzel kızları, seçim onun astları emretti, ve.

Mercenaries kesinlikle sipariş yerine getirmek ve adada korkmuş kız hükümdarı teslim edecek. Kızlar için adanın tamamını döneminde ellerinde silahlarla sıkı ve acımasız askerler sonra baktım.

Kızlar istemsiz doğumdan farklı yanıt. Bazıları birbirlerini tanımak ve onları talihsiz köle kaderi önlemek yardımcı olacak bir kurnaz planı geliştirmek dar konuşmaya karar verir. Filmde, izleyici kızlar hayalini gerçekleştirmek ve zorla hapsi kurtulmak olup olmadığını bulur.